Vispirms ir iedvesma un tad instrumenti...

Lai radītu lietas ir nepieciešami instrumenti. Apģērbu dizainerei Madarai Miķelsonei pirmie instrumenti bija iztēle, zināšanas un THE SINGER MANUFACTURING CO. šujmašīna.  Laika gaitā šiem instrumentiem klāt ir pievienojušies profesionāli darba piederumi, kuri  papildina savu klāstu ar jaunām iespējām, lai ikviens klients spētu sajust kvalitāti un radošu piegājienu apģērbā. 
Viņas mērķis ir radīt darbus, lai katram cilvēkam būtu tos iespēja pielietot pēc savas sajūtas - braucot ar velo, skrienot, satiekot draugus vai dodoties uz kādu pasākumu. Madara ļauj vaļu fantāzijai un viņa atbalsta aktīvu dzīves veidu, kura saiet harmonijā ar apkārtējo vidi, tāpēc viņa ne tikai zīmē, konstruē, šuj apģērbus, bet tos vēlās iesaistīt velosipēdu pasaulē! Madara saka, ka velosipēdam arī vajag apģērbu, tāpēc viņa arī ir izveidojusi velo ķēdessargus, stūres lentes.

Katru darbu paspilgtina apdrukas, kuras ir veiktas termodrukas vai sietspiedes tehnikā. |ZI★GA★ZI| designs ir strauji augoša, radoša komanda, kura ar katru mirkli attīstās un vēlas parādīt uz ko vēl mēs esam spējīgi.
0

 .